pirmdiena, 2012. gada 21. maijs

Marka drāmas info pasākumi

Gatavošanās Marka drāmas tūrēm rudenī jau sākusies.
Pagājušajā trešdienā (16. majā) pabiju Liepājā, kur Liepājas Universitātē notika Marka drāmas info pasākums. Diemžēl visi interesenti netika uz šo pasākumu, bet tie, kas bija atnākuši, uzreiz pieteicās piedalīties šajā projektā. Šobrīd Kurzemes aktieru komandā ir 1 meitene un 2 puiši no Liepājas. Lieliskākā ziņa ir tā, ka Kurzemes komandai jau ir Jēzus aktieris! :) Topošā Marka drāmas režisore Austra turpinās aicināt jauniešus piedalīties šajā projektā un drīzumā Liepājā notiks vēl kāds info pasākums...
Šovakar es dodos uz Ventspili, kur plkst. 18:00 būs info pasākums, uz kuru, cerams, vismaz 3 jaunieši atnāks :D būtu forši, ja vairāk... par to variet lūgt!
Trešdien (23. maijā) plkst. 18:00 notiks info pasākums Daugavpils Universitātē (Vienības 13) 113. telpā.
Un 4. jūnijā plkst. 18:00 plānots info pasākums Rīgā, Mārupes 16 (kaktusā, pagrabiņā).
Visi interesenti ir laipni lūgti mums pievienoties. Atgādinu, ka dalība info pasākumā nevienu uzreiz nepadara par šī projekta dalībnieku, neviens aktieru komandā automātiski ieskaitīts netiek! Droši vari atnākt uz uzzināt ko vairāk par šo pasākumu un pēc tam izlemt, vai vēlies tajā piedalīties.

Šobrīd zināmie datumi:
Marka drāmas mēģinājumi un tūre Kurzemes komandai - 14. - 20. septembris
Marka drāmas mēģinājumi un tūre Rīgas komandai - 21. - 28. septembris

ja tev ir kādi jautājumi par Marka drāmu droši raksti uz markadrama@gmail.com
vai skaties facebookā - www.facebook.com/markadrama

Un turpinām lūgt par Marka drāmu, lai Dievs strādā pie mūsu sirdīm, lai uzrunā jauniešus un aicina līdzdarboties Dieva darbā piedaloties šajā lieliskajā projektā.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru